Naujienlaiškio prenumerata
Tel.: +370 41 42 07 33
El.paštas: info@siauliukc.lt

Svarbu!

„Naisių vasaros teatro“ spektaklis „Beprotiškai fantastiškos maestro Vytauto Kernagio dainos“

Renginio data: Lapkričio 28 d.
Renginio laikas: 18:00 val.
Bilieto kaina: 0 €    0 Lt
E. bilietai: -
Plačiau apie renginį: Skaityti
Renginio vieta: Šiaulių kultūros centras

Lapkričio 28 d., antradienis, 18 val.

„Naisių vasaros teatro“ spektaklis „Beprotiškai fantastiškos maestro Vytauto Kernagio dainos“

 

Ką jaučiame mes, Naisių vasaros teatro aktoriai, atliekantys Maestro dainas:

VAIDA: Jaučiu atsakomybę ir pareigą perteikti tiek tobulą tekstą, tiek melodiją. Mano tikslas nėra nukopijuoti patį Maestro, jį pamėgdžioti, tikslas – visą tai perleisti per savo, kaip žmogaus, prizmę. Aš žinau, kad jis mane mato ir yra mano mokytojas ir vedlys, net būdamas ten toli toli…

GINTARĖ: Dainuodama, atlikdama maestro dainas, jaučiu didžiulę pagarbą jam, atsakomybę, pakylėjimo jausmą, bei norą bent kruopelę to nuoširdaus muzikinio genialumo perteikti žiūrovui.

GERDA: Man dainuoti Maestro dainas – tai mokytis gyvenimo tiesų. Svarbiausioji iš jų – visa ko pamatas – atvira žmogaus širdis. O paprastas, neįmantrus, bet iš tiesų nuoširdžiai pasakytas žodis atveria kelius į žiūrovų širdis.

JŪRATĖ: Vytautą Kernagį – jo asmenybę, kūrybą – labai mėgo mano tėvai, seneliai. Būdama vaikas, nuolatos girdėdavau artimųjų traukiamas Maestro dainas. Jusdavau, kad jie dainuoja ne tik dainą – kažką daugiau… Nesupratau to ypatingo ryšio, kol pačiai neteko iš taip arti prisiliesti prie Vytauto Kernagio kūrybos. Tiek grojant, tiek dainuojant Jo dainas, jaučiu kažką, kas labai artima sielai, kažką neapibūdinamo, žadinančio vaikystės prisiminimus, priverčiantį lūpose tariamą žodį atgyti. Kiekvieną kartą, kuomet Kernagio dainas ir kūrybą nešame žiūrovui, juntu, jog publika jaučia tą ryšį, jaučia Vytauto Kernagio dvasią ir kažką daugiau…ir kiekvienas savaip…Ir todėl džiugu, jog Maestro ir Jo kūryba tebegyvena mūsų ir Jūsų širdyse.

TOMAS: Perdainuodamas jo dainas noriu, kad žiūrovas nepamirštų žmogaus ir dainų, kurios skambėjo ir tebeskamba…

PAULIUS: Tai kažkas neapsakoma, paslaptinga, jausminga, liūdna, linksma ir įdomu – štai ką jaučiu dainuodamas Kernagio dainas.

REMIGIJUS: Kernagio dainos man svarbios dėl to, kad jos susiję su mūsų istorija. Kai dainuoju Maestro dainas, jaučiuosi prisilietęs prie to laikmečio, kuris žadino tautą pabusti ir kovoti su represijomis įvairiais būdais, kad ir poezija ar dainomis. Kernagis didžiąją savo gyvenimo dalį praleido scenoje. Ir man tai labai artima.

VALDAS: Dainuoti, atlikti Kernagio dainas nepaprastai gera. Vis daugiau jas grojant, dainuojant atrandi dar nepastebėtų muzikinių spalvų ir garsų, minčių prasmės. Atradimo džiaugsmas – štai ką aš jaučiu Vytauto Kernagio dainose.

ARŪNAS: Visų pirma jaučiu atsakomybę. Kernagis – neeilinė asmenybė ir prisiliesti prie jo darbų reikia drąsos. Antra, tai begalinis malonumas, scenoje jaučiuosi puikiai, betarpiškai pasitikiu kolegomis ir viliuosi, jog žiūrovai jaučia bent dalelę tos atmosferos, kurią mes sukuriame ir išgyvename scenoje. Trečia, kiekvienąkart, koncertui artėjant pabaigos link, norisi, kad jis nesibaigtų, o tęstųsi dar ir dar…

LAIMONAS (garso operatorius): Yra ką prisiminti: Marcelijus Martinaitis, Sigitas Geda ir pats Vytautas Kernagis – mūsų kultūros istorija.

Atlieka Naisių vasaros teatro aktoriai: Paulius Budrys, Gintarė Daniusevičiūtė – Vaitkevičienė, Arūnas Jokubauskas, Vaida Kavaliauskaitė, Jūratė Levickaitė, Tomas Montvila, Remigijus Pelenis, Valdas Vaitiškis, Gerda Vilimaitė.

Premjera buvo rodoma 2013 m. liepos 7 d. Naisiuose.

Įėjimas su kvietimais. Kvietimus galima rezervuoti tel. +370 611 33 333

Kiti renginiai
 • 25
  Kovo17:00 Renginio pradžia
  3 Eur
  10.36 Lt
  m23643265_763x260_Dancing_With_Our_Stars_Generic_Banner_Dancing_Legs_-_No_words
  Vieta: Aklųjų ir silpnaregių kultūros namai
 • 29
  Kovo17:00 Renginio pradžia
  0
  0 Lt
  z
  Vieta: Aklųjų ir silpnaregių kultūros namai
 • 30
  Kovo00:00 Renginio pradžia
  1
  3.45 Lt
  Brone_Griciene__Siauliai
  Vieta: Aklųjų ir silpnaregių kultūros namai
 • 30
  Kovo00:00 Renginio pradžia
  1
  3.45 Lt
  pirštinių raštai
  Vieta: Aklųjų ir silpnaregių kultūros namai
 • 30
  Kovo00:00 Renginio pradžia
  1
  3.45 Lt
  riešinės
  Vieta: Aklųjų ir silpnaregių kultūros namai
 • z
  Vieta: Aklųjų ir silpnaregių kultūros namai
 • KASA I-V 10–18 val. VI 1 val. prieš renginį VII 1 val. prieš renginį Tel. (8 41) 52 46 59 Aušros al. 31, LT-76300 Šiauliai
 • Naujienos Skaityti visas »
  • 2018 m. kovo 20 d. Prisikėlimo aikštėje vyko Pasaulinei žemės…
   Plačiau »
   Paskelbta: 2018.03.20
  • vo 15 d. Šiaulių kultūros centro Aklųjų ir silpnaregių kultūros…
   Plačiau »
   Paskelbta: 2018.03.16
  • Kovo 9 d. Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namuose skambėjo…
   Plačiau »
   Paskelbta: 2018.03.09
 • SteigėjasSteigėjas
 •   © 2018 Visos teisės saugomos Šiaulių kultūros centro | Sprendimas: Elektroninės Vizijos. Naudojama WordPress sistema.