Naujienlaiškio prenumerata
Tel.: +370 41 42 07 33
El.paštas: info@siauliukc.lt

Svarbu!

Dailininkės Sigutės Ach darbų paroda „Dideli ir maži, nerimti“

 • Vyks Nuo: birželio 20
  20Vyks iki: Liepos
  0
  0 Lt
  Paroda Rėkyvos kultūros namuose
 • Paroda atidaroma: 08:00 val.
  Bilieto kaina: 0 €   - 0 Lt
  Plačiau apie renginį: Skaityti
  Renginio vieta

  SIGUTĖS ACH DARBŲ PARODA „Dideli ir maži, nerimti“

   

   

  Sigutė Ach – dailininkė ir iliustruotoja, Lietuvoje žinoma jau daugiau nei 20 metų. Kūrėja mylima ne tik už simpatiškus sparnuotus personažus, bet ir už jaukius ir romantiškus tekstus, šildančius širdis ir vaikams, ir suaugusiesiems.

   

  Nuo 1995 m. Sigutė Ach piešia, iliustruoja ir kartais rašo knygas vaikams, piešia atvirukus, kuria ir veda edukacines programas, dalyvauja meniniuose ir kultūriniuose projektuose.

   

  Autorinių darbų parodą, kuri atkeliavo į Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namus, sudaro įvairūs dailininkės darbai, sukurti skirtingais laikotarpiais. Kai kurie jų virto atvirlaiškiais ir iškeliavo net į tokias tolimas šalis kaip JAV ar Japonija. Sigutė Ach sako, kad jai nesvarbu, kokią galutinę formą įgauna kūrinys, jai tai „pirmiausia yra pasakojimas apie pasaulyje tvyrančią harmoniją ir gėrį“. Dailininkė teigė mėgstanti stebėti žmones, o jų būsenos, mimikos vėliau išryškėja piešiniuose.

   

   Kiekvienas piešinys (šioje parodoje jie gerokai didesni nei įprasta) – tai atvirukas iš vidinio menininkės pasaulio. Spalvotose akvarelėse lengva Sigutės Ach ranka piešia tai besišypsantį katiną, tai rudens vėjo pagautą angelo sparną. Tai pokalbis su autorę supančiu pasauliu, jautriai atsakant į besikeičiančią šviesą, žmonių nuotaikas, metų laikus. Laisvai nutiškę akvareliniai ekspromtai išlavintoje Sigutės vaizduotėje tampa nuostabiomis interpretacijomis, nustebinančiomis, prajuokinančiomis, nuteikiančioms pasvajoti apie sparnus pavasario paukščiams… arba sau.

   

  „Mano menas – tarsi maža šventė, todėl stengiuosi jį įkrauti tik labai švariomis emocijomis“, – sako Sigutė Ach, kviesdama į savo autorinių darbų parodą.

   

  Parodą galima apžiūrėti iki liepos 20 d. Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namuose (Energetikų g. 7)

   

  Darbo laikas

  Pirmadieniais–ketvirtadieniais 8–17 val.
  Penktadieniais 8–15.45 val.
  Pietų pertrauka 12–12.45 val.

  Kitos parodos
 • Vyks Nuo: kovo 14
  29Vyks iki: Balandžio
  0
  0 Lt
  Paroda Aklųjų ir silpnaregių kultūros namuose
 • KASA I-V 10–18 val. VI 1 val. prieš renginį VII 1 val. prieš renginį Tel. (8 41) 52 46 59 Aušros al. 31, LT-76300 Šiauliai
 • Naujienos Skaityti visas »
  • 2018 m. kovo 20 d. Prisikėlimo aikštėje vyko Pasaulinei žemės…
   Plačiau »
   Paskelbta: 2018.03.20
  • vo 15 d. Šiaulių kultūros centro Aklųjų ir silpnaregių kultūros…
   Plačiau »
   Paskelbta: 2018.03.16
  • Kovo 9 d. Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namuose skambėjo…
   Plačiau »
   Paskelbta: 2018.03.09
 • SteigėjasSteigėjas
 •   © 2018 Visos teisės saugomos Šiaulių kultūros centro | Sprendimas: Elektroninės Vizijos. Naudojama WordPress sistema.