Naujienlaiškio prenumerata
Tel.: +370 41 42 07 33
El.paštas: info@siauliukc.lt

Svarbu!

„Šiaulių dienų“ organizatorių komanda ieško savanorių

 

 

„Šiaulių dienų“ organizatorių komanda ieško savanorių!

 

2017 m. rugsėjo 7–9 d. Šiauliai švęs 781 gimtadienį! „Šiaulių dienos“ – viena iš svarbiausių miesto švenčių, kurioje gausu šviečiamųjų, kultūrinių, pramoginių renginių šiauliečiams ir miesto svečiams. Padėti organizatoriams surengti pačią gražiausią šventę gali ir Tu!

 

Tad jei esi atsakingas ir darbštus, vienu metu gebi atlikti du ir daugiau darbų, nori tobulėti, bendrauti, susipažinti su bendraminčiais, semtis patirties ir išbandyti save, mes Tavęs laukiame!

 

Tau reikės padėti įrengti ir papuošti šventės erdves, pagelbėti techniniam ir kūrybiniam personalui, koordinuoti įvairias edukacines, pramogines veiklas vaikams ir suaugusiesiems, atlikti kitokias organizatorių patikėtas užduotis.

 

Mes Tau garantuojame:

 

  • galimybę išvysti didžiulės šventės užkulisius;
  • naujas pažintis ir iššūkius;
  • neišdildomą patirtį ir tobulėjimą;
  • maitinimą šventės metu.

 

Visiems savanoriams įteiksime savanorystę liudijančius pažymėjimus.

 

Laukiame 16 metų ir vyresnių savanorių. Su visais pasirašysime Savanoriškų darbų sutartis. Primename, kad nepilnamečiams reikalingas raštiškas tėvų sutikimas savanoriauti.

 

Tad jei nori prisidėti prie „Šiaulių dienų“ organizavimo, nedelsk ir iki rugpjūčio 22 d. registruokis el. p. ieva.griniene@siauliukc.lt arba tel. +370 672 59 883.

 

 

  © 2018 Visos teisės saugomos Šiaulių kultūros centro | Sprendimas: Elektroninės Vizijos. Naudojama WordPress sistema.